Warto przeczytać

...

 15mapa

Spotkanie z ekspertem w ramach sieci

Spotkanie z ekspertem w ramach sieciW ramach działania Sieci Współpracy i Samokształcenia do Wieruszowa została zaproszona Pani Wiesława Chlebowska z WODN w Sieradzu. Występując w roli eksperta poprowadziła warsztaty na temat: Tworzenie dekoracji biblioteki szkolnej, inspirowanych literaturą, jako działania sprzyjające zwiększaniu aktywności czytelniczej uczniów. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem nie tylko nauczycieli bibliotekarzy szkolnych, ale również pracowników Miejsko-Gminnej Biblioteki Publicznej, Powiatowej Biblioteki Publicznej oraz nauczycielek z klas I – III i pracowników innych placówek.

Warsztaty oprócz wiedzy teoretycznej pokazującej sposoby wykorzystania literatury, dostarczyły wiele pomysłów praktycznego wykonania dekoracji. Wymiana doświadczeń, dyskusje i wzajemna współpraca uzupełniły warsztat pracy każdej uczestniczki, a zdobyta wiedza wzbogaci pracę z książką w szkolnych bibliotekach, jak również pomoże w motywowaniu uczniów do czytania.  

 
Spotkanie z ekspertem w ramach sieci   Spotkanie z ekspertem w ramach sieci   Spotkanie z ekspertem w ramach sieci   Spotkanie z ekspertem w ramach sieci
Spotkanie z ekspertem w ramach sieci   Spotkanie z ekspertem w ramach sieci   Spotkanie z ekspertem w ramach sieci